MOON TradingMOON Trading

Menu

USD/CHF náhled + set-upy

Z pohledu vysokých čas. rámců trh dojel do silného rezistu 0.9370, kde zatím proběhla reakce cca 140 pips. Dlouhodobě mám zatím v hlavě dva scénáře. V případě uptrendu si zatím nemyslím že je korekce dokončená a že se trh z aktuálního rozložení podívá na novou high, naopak čekám ještě pokles lehce níž, což by pro dollar znamenalo krátkodobé oslabení a následně má prostor nahoru. Dollar index (DXY) reagoval na silný support na low a je tam dlouhodobě větší prostor nahoru jako reakce na tento support.

U.S. Dollar Currency Index daily

Vydělal jsi s námi na obchodech, které jsme sdíleli zdarma? Chtěl bys víc? Připoj se do uzavřené komunity mezi profíky a nakopni s námi ziskový trading raketovým tempem!

Jak jsem zmínil ve videu, poslední dva týdny je respektováno VPoC z prvního týdne v březnu a trh kolem něj rotuje. V rámci dní a týdnů očekávám spíše break range z minulého týdne dolů než nahoru, každopádně aktuálně jsou za mě nejpravděpodobnější trady ze supportů a rezistencí směrem do PoC.

Weekly Profilace USD/CHF

Samotné set-upy zde:

Short: 0.9354
Stoploss: 0.9375
PT 1:1, 1:2, případně táhnout

Long: 0.9251
Stoploss: 0.9236
PT 1:1 – 1:2

Silný support z vyšších tf: 0.9203

Nakopni s námi ziskový trading ještě dnes! Denní nálož ziskových signálů, náhledů, videoanalýz, akademie a mnohem více na Tebe čeká zde:

Zpět