MOON TradingMOON Trading

Menu

LEVELY + DOMINANCE + ALTCOINY

DOMINANCE BTC

Dominance na Bitcoinu se klouže po supportu a dnes zaznamenává menší odraz. Altcoiny se přesouvají do BTC a BTC zpět do tetheru, co má za následek korekci. U dominance sleduji dlouhý konsolidační kanál ve kterém se pohybuje. Větší a delší rozbor jsem prováděl na včerejším videu.

ALTCOINY

Menší altcoiny padají a zaznamenávají s novým týdnem cenové propady, vlivem poklesu Bitcoinu a nárůstu poměru dominance, která je rozmělněná do BTC.

BTC/USDT BINANCE

Btc bojoval na rezistenci 9475-9575 usd celý víkend, ale neměl dostatečnou sílu prorazit zpět a vydal se otestovat předchozí hodnotu 9120-9170 usd, kterou si vytvořil jako supportní odrazový můstek v cenovém propadu z 11.6.2020.

Objemy se začínají stáčet a narůstat, indikátory už jsou na 2-4h svících spíše bearish než bullish a je velká pravděpodobnost, že BTC v tomto rozpoložení bude klesat alespoň do zony 8630-8750 usd, kde by měli být naskládaní spekulanti pro odraz. Velká demand zona viz článek předchozí je až 7600-8000usd. Je to kritický hodnota pro BTC a udržuje nás v bullish sentimentu, neměla by být už proražena, pokud si BTC nechce zničit kompletně strukturu, ale využít 8-10 000 usd ke konsolidaci a poté rozvíjet graf do nového cyklu.

Pro shortaře sledovat reakce na rezistencích a používat úzké stoplossy, pro longaře nepřepákovat pozici, ale zvolit správný moneymanagement.

LTC/USDT BINANCE

Ltc jako jsem zmiňoval skoro na všech videích, že mě nepřestává udivovat jak moc pozadu je oproti BTC a ETH. Možná se něco stalo v týmu, možná tomu lidi už nevěří, to já osobně netuším, ale pro mne zklamání veliké. Bullish scénár se ruší z předchozích levelů, poněvadž se formuje úplně jiná struktura

Na grafu po neschopnosti proražení zpět 45 usd, se otočil zpět na svou hodnotu (41.88-42 usd), ze které se odrazil z propadu 11.6.2020 k 45 usd. Víceméně všechny časové rámce ukazují bearish náladu u LTC a další odrazový můstek pro něj je 39-40 usd a to se budeme modlit, aby LTC podržel, protože graf není vůbec hezký pro tradování

Pro spekulanti doporučuji sledovat odrazovou hranici 38-40 usd , nicméně osobně bych se tomuto grafu úplně vyhl, pokud nejste vyložení traderoví nadšenci tohoto coinu.

ETH/USDT BINANCE

Ethereum také ztrácí sílu a dochází mu dech. Včerejší video místo streamu jsem poukazoval na otestování “demand zony” 218.36-224.81 usd a dnes ráno se tak stalo a ETH je uvnitř této poptávkové zony už potřetí. S každou další návštěvou se snižuje zájem spekulantů na těchto cenách nakupovat , proto při vícero otestování “demand” či “supply” už tyto zony ztrácí na síle a pozornost se směřuje níž/výš.

ETH graf je na denních svících stále bullish s podporou 77 bk a 231 bk, proto není důvod k panice, jsme v býčím trendu na vyšších časových rámcích. ETH bude v bearish trendu a ve velké nejistotě navštíví-li a setrvá pod 180-190 usd podezřele dlouho.

4h graf už se stáčí do bearish modu, ale jinak je ETH jeden z nejvíce bullish highcapů na kryptomarketu. Náběrová zona viz včerejší video je 189-200 usd pro long pozice. Short pozice sledovat nad hladinou, kde eth nemohlo prorazit up s utaženými stopkami nad lokální rezist ( 232-238 usd) 247 usd SL) targety nechat jet pod demand.

TRX/USDT BINANCE

Tron prorazil dlouhý trendový kanál, který si podkládal od poloviny měsíce března. Zatím bych čekal silnější a agresivnější pohyb v rámci proražení a není to ta reakce, kterou vyhledávám po proražení několika měsíčního kanálu dolů s minimálními objemy. Očekával bych tvrdou parabolickou svíci s extrémními objemy, nicméně trh je zatím opatrný.

Tron má silnou základnu a odrazový můstek na supportu okolo 0.01373-0.01416 usd, kde se dokázal několikrát odrazit, avšak trend se mění už do bearish nálady (krátkodobě), napovídají tomu objemy na topu, klouzavé průměry a padající Bitcoin a dokonce i menší altcoiny v páru s BTC.

Pro krátkodobé obchodníky a skalpery doporučuji sledovat odrazové zony pro kratší obchod a konzervovat zpět do BTC nebo fiatu. (Dle nastavení strategie)

Zpět