MOON TradingMOON Trading

Menu

Levely BTC + Highcaps

BTC/USDT

Sleduji long set-upy v rámci scalpingu dle dnešní kryptosnídaně. Pokud BTC půjde na nové low pod 8 115 USDT, budu sledovat D zónu 7 915 – 7 964 USDT na odraz.

Na grafu se formuje býčí Cypher pattern, který se dokončí na 8 8037 USDT. Na této úrovni lze taktéž sledovat reverzi, nicméně si myslím, že v rámci tohoto scénáře, kdy BTC fejkově prorazí low 8 115, se může podívat do nižších hodnot.

Daily D zóna je na 7 685 – 7 769 USDT. Pokud se BTC dostane až do této zóny a nedojde k reverzi na předchozích dvou zmíněných úrovních, lze sledovat odraz až v této zoně opět dle RRR 1:3 a vyšší. Stoploss v rámci této zony by měl být situován pod 7 600 USDT.

BTC/USDT 1h graf Binance

ETH/USDT

ETH taktéž formuje býčí harmonický pattern. Formuje se velký bullish Bat, jehož PRZ sedí krásně do malinké D zony 173.6 – 176 USDT.

Doporučuji sledovat v této zoně taktéž odraz, je to velice silný Harmonický support a mohou se tam nacházet nevyplněné příkazy velkých hráčů. Dle struktury grafu vysoká pravděpodobnost odrazu, pokud dojde.

EHT/USDT 1h graf Binance

LTC/USDT

LTC formuje bullish Crab pattern, který má velice úzkou Potenciální Reverzní Zónu mezi 38,42 a 38,69 USDT.

Dle přechozích scénářů a myšlenky, že dojde ještě k nižším lows na USDT párech, doporučuji sledovat tuto zonu na odraz.

Stoploss by měl být pod 37,9 USDT, RRR 1:2,5 , 1:3 , případně 1:4,3 s posuvným stoplossem.

LTC/USDT 1h graf Binance

XTZ/USDT

Tezos formuje 2 Harmonické bullish patterny.

Prvním je Bat pattern, který má svou PRZ fialovou mezi 2.1721 a 2.2309 USDT.

Druhým Harmonikem je bullish Shark, který má PRZ až na projekci 1.13OX společně s hladinou 2.24AB. PRZ tohoto patternu velice úzká mezi 1.9332 – 1.9430 USDT.

Mezi těmito zonami vidíte na grafu ještě zelenou zonu 2.1091 – 2.1529 USDT, což je velice silná daily support zona.

Osobně tento pár obchodovat nebudu, ale můžete sledovat odrazy ve všech zonách a brát kratší intraday obchody s utaženými stopkami. Tzn. např. pokud nedojde k odrazu již ve fialové zoně, sledovat zelenou pod ní.

XTZ/USD 240min graf Binance

Sumarizace

Výše zanalyzované USDT páry zaznamenaly prudké poklesy a grafy by se měly uklidnit, srovnat indikátory a připravit se na další pohyb.

V rámci výše uvedených set-upů předpokládám, že dojde k průrazu lows z prudkých poklesů a následnému zatažení cen zpět do balančních úrovní, kde se ceny aktuálně nachází (orientačně aktuální BTC price: 8 600USDT).

Pokročilejší se mohou těmito set-upy inspirovat, začátečníkům doporučuji pouze sledovat, případně v rámci paper tradingu zaznamenávat vstupy, stoploss a targety. Budete si tím budovat cit pro grafy a časování obchodů.

Zpět