MOON TradingMOON Trading

Menu

Levely BTC + Highcaps vs. BTC

BTC/USDT

BTC se krásně odrazil od horní hrany PRZ Crab patternu, kde je PoC celé situace na topu a v ELITE jsme vstupovali na úplném low dle včerejšího streamu.

BTC/USDT 1h graf Binance

Aktuálně se cena nachází pod lokální rezistenční trendovou linkou, která bude lákat retail vstupovat do longových obchodů. Tato situace se opakuje na BTC neustále – falešný průraz, nástup retailu a zatažení zpět ke spodní hraně lokální konsolidace.

I přesto, že tam může aktuálně dojít k bullish break-outu a pohybu zpět k hodnotám okolo 9 350 USDT, nebudu sledovat longový obchod, vzhledem k rizikovosti spekulace.

BTC/USDT 15min graf

Další scalpový obchod budu sledovat v zeleně zaznačené Buy watchzone. Je to zóna, kde nastal impulsní růst a vytvořil se tam skrytý gap. Cena se v této zoně nedržela dlouho a velcí hráči tam budou mít pravděpodobně posazené limitní příkazy.

Zóna je disbalanční, tzn. cena by se tam neměla držet dlouho a v rámci zmíněného obchodu by mělo dojít k okamžitému vytažení zpět na balanc k PoC 9 080 USDT, kam budu směřovat výstupy.

Stoploss dle situace – vstupy se musí časovat na nízkých čas. rámcích a stoploss upravovat dle situace. Může dojít k fake-outu low, posbírání stopek a výstřelu zpět nahoru – pokud budete také sledovat tento set-up, buďte připravení na všechno.

BTC/USDT 15min graf Binance

EOS/BTC

Highcapy i shitcoiny k BTC vypadají nyní dosti zajímavě. Jak jsem zmiňoval na některém ze streamů, coiny jako OMG, které šíleně pumpují většinou indikují příchod další menší altseason.

EOS poslaný do signálů, setup se mi velice líbí. Na grafu menší HS pattern, průraz rezistence, rostoucí buy objemy.

EOS měl velký pokles ceny a whales, které shortovaly na BitMEXu by měly sbírat pomalu profity z krátkých pozic, což koreluje s grafem – je vyšťavený a potřebuje korekci nahoru.

EOS/BTC 2h graf Binance

TRX/BTC

Pakliže půjde EOS, Tron by měl následovat. Graf se taktéž kroutí, nebylo porušené All Time Low, což je pozitivní a cena je nyní ve zmáčknutí pod 4h MA77.

Pokud přijde průraz a zvýšení volume, měl by přijít pohyb ke 4h MA231. Stopka následně pod 155 sats. nebo volnější pod low a první target dle RRR 1:2.

NEZAPOMÍNEJTE NA RISK MANAGEMENT A POČET OTEVŘENÝCH OBCHODŮ.

TRX/BTC 4H graf Binance
Zpět