MOON TradingMOON Trading

Menu

LEVELY BTC 1.10.2020

BTC/USDT BINANCE

Bitcoin se od posledních levelů příliš neposunul, ale za to dal prostor menším altcoinům na kterých už sbíráme zisky (Waves , Xem, Omg a další otevřené pro ELITE) jak bylo avizováno na nedělním streamu ” Altcoiny dostanou prostor a bude více signálů ” V tomto článku se podíváme na zony co sledovat u BTC.

Btc se stále pohybuje v rozmezí 10 644- 10 950usd a tradeři si toho všimli, proto pomaličku vidíme zelená čísla u menších altů. Toto rozpoložení mají altcoiny velice rády, protože Btc jim dává prostor ve stabilizaci a začíná se přesouvat pomalejším tempem kapitál. Dokud Btc tvrdě neudeří nahoru/dolu měly by pokračovat v růstu, jakmile však bude prudký pohyb pohnou se i ” shitcoiny”. Set up je víceméně stejný dokud jsme pod 11 000- 11 180 usd a nad 10 650 usd očekávám růst altcoinů. Sentiment by se začal stáčet u Btc nad nebo uvnitř “supply zony”, která je 1x potvrzená a čím vícekrát se Btc pokusí tuto hladinu prorazit a otestovat, tím bude méně a méně prodávajících a “supply” přestane být tak validní, poněvadž se bude jednat už o druhý dotek a my se snažíme vyhledávat většinou ” fresh levely” (Více info bude o strategii supply/demand v akademii zřejmě jen pro členy, kteří zakoupí 6 měsíců elite+)

Vyšší objemy jsou na 10 250- 10 450 usd, kde se začíná tvořit silná základna. Při pohledu na 4h graf se může jednat o potenciálně se rozvijející triangl, který bude ještě potřebovat čas, nicméně zatím je příliš brzy, to zjistíme pokud by BTC při dalším poklesu nespadl pod současné low ze 23.9.2020 22:00 kdy následovalo silné vytažení od kupujících na 10 130 usd. Na grafu jsem znázornil scénáře, které budou mít několika denní/týdenní set up.
Pod 10 300 usd bearish sentiment a nad budeme držet bullish náladu.

Díky za přečtení

Mike

Zpět