MOON TradingMOON Trading

Menu

KRYPTOSNÍDANĚ + BTC set up

Zdravím všechny přináším vám technickou analýzu na graf Bitcoinu s rozborem na týdenním, denním a 4h grafu společně s kryptosnídaní.

BTC/USDT 1W (Bullish scénář)

Bitcoin na týdenním grafu stále pod silnou rezistentní trendovou linkou, která byla 2x potvrzena a dokud neuvidíme čistý průstřel této rezistence a pokračování trendu směrem nahoru, tak budeme uvnitř tohoto dlouhého trianglu, který nás provází už roky. Bullish scénář v tomto případě by byla konsolidace na vrcholu a proražení směrem nahoru do týdenní rezistence na 10 500- 11 600 usd. Struktura potřebuje nějaký čas na konsolidaci a rozvinutí. Tento scénář může být platný několik týdnů či měsíců.

BTC/USDT 1W (Bearish scénář)

Bearish scénář na vrcholu s postupným poklesem do kritického supportu je druhá varianta, kterou jsem pro vás připravil. Jednalo by se tedy o návratnost a zpětné otestování silných a kritických hodnot u BTC což je support zona mezi 7000-7800 usd. Struktura potřebuje nějaký čas na konsolidaci a rozvinutí. Tento scénář může být platný několik týdnů či měsíců.

BTC/USDT 1D (Bullish scénář)

Na denním grafu jsem zvýraznil i akcelerovanou supportní trendovou linku, která byla zatím 3x potvrzena a právě od této linky očekávám zvýšenou price action a nějakou reakci. Bullish scénář je nastavený tak, že ji neprorazíme a budeme pokračovat opět dalším legem nahoru k silné týdení rezistenci. (10 500- 11 600 usd)

BTC/USDT 1D ( Bearish scénář)

Bearish scénář na denním grafu je negativní reakce a proražení do krátkodobé poptávkové zony okolo 8150- 8300 usd, kde byla cena několikrát zatlačena a vytažena od býků zpět. V případě, že cena spadne do těchto míst očekávám opět reakci od býků.

BTC/USDT 4H

BTC na 4h grafu vytváří vyšší minima, podpírá se o akcelerovanou trendovku a cena se dostává do zmáčknutí pod silnou rezistencí, kde medvědi poslali cenu níž. Krátkodobě očekávám, že to BTC nebude mít tak jednoduché s proražením dosavadních maxim, nicméně o jeden pokus by se ještě mohli pokusit a následně se přikláním k návratnosti ceny na akcelerovanou trendovku. Vše záleží na síle medvědů. Krátkodobá poptávková zona je na 8266-8628 usd, kde by měla být cena vytahována.

Zpět