MOON TradingMOON Trading

Menu
členství
🡇

Moon academy

Vzdělání, které má smysl a bude Tě bavit

Naše dlouholeté know-how jsme zpracovali do několika praktických video-lekcí, které jsme sestavili tak, aby sis prošel vším co potřebuješ vědět pro to, abys mohl začít tvořit zisk za co nejkratší čas. Naučíme Tě úplné základy, technickou i psychologickou stránku z jiného úhlu pohledu než má většina obchodníků a ukážeme Ti jaké konkrétní obchodní platformy používáme a jak s nimi jednoduše pracovat.

Více info

OBCHODNÍ SIGNÁLY

Nejjednodušší cesta, jak začít vydělávat na finančních trzích.

Měsíčně uděláme na vlastních obchodních účtech desítky až stovky obchodů a pomocí obchodních signálů je zpřístupňujeme našim členům. Budeme Tě doslova vodit za ruku, abys přesně věděl/a co máš dělat a mohl/a jsi vydělávat s námi. Vše co k tomu potřebuješ je PC nebo mobil a vlastní kapitál na Tvém obchodním účtu.

PREDIKCE

Analýzy na denní bázi.

Každý den Tě zásobujeme většinou 3-5 analýzami různých trhů, které obsahují konkrétní obchodní set-upy. Tedy za jakých podmínek do trhu vstoupit, kdy z něj vystoupit se ziskem a jak zajistit ztrátu. Pokud chceš rozvíjet své vzdělání, můžeš se z nich učit a pokud jsi již pokročilejší, můžeš je i obchodovat.

KRYPTOSNÍDANĚ

Několikrát do týdne Ti servírujeme ziskové situace na stříbrném podnose.

Nejen v podobě signálů a predikcí, ale také v oblíbené ranní relaci videí "Kryptosnídaně". Budeš neustále v obraze, co se na trzích děje a kde je zrovna potenciál vydělat peníze.

Live-streamy

Neboj se nás zeptat LIVE

Líná huba, holé neštěstí. Chceš se toho naučit co nejvíc? Ano? Tak se vidíme 3x týdně na živém vysílání, kde se nás můžeš přímo zeptat na to, co Tě zrovna zajímá. Ať už chceš poradit s vlastní analýzou nebo něčemu nerozumíš, pomůžeme Ti.

Trading chat

Několikrát do týdne Ti servírujeme ziskové situace na stříbrném podnose.

Nejsi v tom sám. Nejen že máš neustálou podporu všech našich analytiků a obchodníků, ale jsi non-stop v kontaktu i s ostatními členy Moonu. Společná motivace a chuť vydělávat a vzdělávat se Ti zaručí efektivní růst.

Produkty

Elite

Zajímám se o trading a žádám jen to nejlepší s top službami.

již od 2 800 Kč/měs.