MOON TradingMOON Trading

Menu

EUR/USD swing short

Euro se o pár pipů nedostalo do predikovaného short levelu 1.2117, který jsem ukazoval na nedělním live-streamu pro členy ELITE. Proběhla prodejní reakce o kousek níž, a to na Value Area Low minulého týdne a zůstal zde prodejní výběžek, který naznačuje neefektivitu trhu a že kupci zde neměli sílu a nebyli schopni poskytnout dostatek likvidity druhé straně pro dokončení úspěšných aukcí.

Dle nedělní analýzy jsem na euru nastavený stále bearish – minulý týden byla vykopnutá weekly likvidita a závěrem týdne proběhla silná prodejní akce. Rozhodnutí nebrat long na levelu, který jsem komentoval taktéž v nedělní analýzy, okolo 1.2045 bylo správné – nedošlo k reakci, pouze mrcas a pokračování dolů.

Nakopni s námi ziskový trading ještě dnes! Denní nálož ziskových signálů, náhledů, videoanalýz, akademie a mnohem více na Tebe čeká zde:

Limitní short swing setup:

Sell limit: 1.2085
Stop-loss: 1.2113
Take-profits: 1:1 – 1:3 a více

Nyní sleduji výše uvedený level limitně short s riskem 2% na SL a chtěl bych euro táhnout níž, případně i přes víkend, když nebude close týdne okolo vstupu.

V levelu je silná konfluence, kterou důkladněji popisuji pro členy ELITE. Level je poskládaný na základě dlouhodobého náhledu a zpřesněný pomocí profilace, order flow, price action a likvidity.

Weekly profil

Price Action M30

TradingView M30

Zpět