MOON TradingMOON Trading

Menu

AUD/CAD náhled + set-upy

Začneme daily grafem, který narazil na silný support a byl zaplněný daily gap, ze kterého přišel odraz. Je tam potenciál, že přijde nějaký větší odraz nahoru, silný rezist očekávám 0.9756.

Z pohledu weekly profilace jednoznačně downtrend, čtyři týdny po sobě se posouvá VPoC a oblast hodnoty jednotlivých týdnů směrem dolů. Poslední týden však zavřel jako jediný nad volumovým PoC a má tvar P:

Weekly profilace AUD/CAD

Samotné support levely se mi líbí tři, ale vybral jsem až ten poslední, aby šlo co nejvíce vylepšit RRR. První level je 0.9652 na týdenním VAL, druhý na hraně středečního singlu 0.9646 a třetím je právě 0.9630, který je na středečním VPoC, zároveň je velice blízko spodní hrana nákupního gapu (nikoliv singlu). Pokud přijde z tohoto levelu prudká reakce kupců a následně iniciace směrem nahoru k weekly PoC a výš, je potenciál natáhnout trade až na 1:4-1:5.

Vydělal jsi s námi na obchodech, které jsme sdíleli zdarma? Chtěl bys víc? Připoj se do uzavřené komunity mezi profíky a nakopni s námi ziskový trading raketovým tempem!

Daily profil:

Daily profilace AUD/CAD

Long level: 0.9630
SL: 0.9609
PT: 1:1 a více

Short set-up

Tento level budu nejspíš ještě zpřesňovat v závislosti na tom, jak se bude vyvíjet další týden. Pokud do levelu půjdou trendově, pravděpodobně ho brát nebudu. Level se nachází lehce pod VPoC minulého týdne, kde je zároveň nezaplněný prodejní gap z M30. Nepůjdu a ani zde nedoporučuji chodit limitně, ale budu mít zaplé alerty a sledovat jak trh jde do levelu, pokud tam samozřejmě půjde a budu chtít potvrzení na orderflow. Stoploss tohoto levelu může fungovat také jako dobrý rezist případně se stop na high 0.9797 a lze jej sledovat, pokud propálí agresivně předchozí level.

Short level: 0.9756
SL: 0.9775
PT 1:1 a 1:2

Nakopni s námi ziskový trading ještě dnes! Denní nálož ziskových signálů, náhledů, videoanalýz, akademie a mnohem více na Tebe čeká zde:

Zpět